ATSO - ÜYE BİLGİLENDİRME 22.09.2021

Değerli üyelerimiz,
 
4 Eylül 2021 tarihli bilgilendirme yazımızda Barter şartlarımızı kabul eden firma ile sözleşme yapıldığını ve Üyelerimizden hisse başına 320.000.- TL ‘sini varsa bakiye borçları dahil 30 Eylül 2021 tarihine kadar kooperatif hesabına yatırmaları gerektiğini bildirmiştik.
Ancak kura çekimi işleri, mevzuatı gereği bu tarihe yetiştirilemeyeceğinden yeni tarih sizlere ayrıca bildirilecektir.    
Kura çekilerek işyerlerinin belirlenmesi kredi kullanacak üyelerimiz için gerekmektedir. Mevzuat gereği kuralarımız her işyeri ayrı ayrı çekilecek şekilde olacaktır. İsteyen üyelerimiz becaiş yapabileceklerdir.
Noterlerle yaptığımız görüşmelerde ‘’Şerefiye Komisyonu’’ kurularak ‘’şerefiye Raporu’’nun hazırlatılarak şerefiye değerleri belirlenerek Kura çekim yöntemi ile birlikte Notere onaylatılması gerekmiştir.
Onaylı belgeler siz değerli üyelerimize iadeli taahhütlü olarak gönderilecek 15 gün sonrasında da kura çekim işleri gerçekleştirilebilecektir.
Bu amaçla Yönetim Kurulumuz SPK’ya kayıtlı değerlendirme şirketlerinden biriyle Şerefiye Raporu’ nun hazırlatılması için anlaşma yapmıştır.  Raporun hazırlanmasını beklemekteyiz. Gelecek rapor, kurulan şerefiye komisyonunda değerlendirildikten sonra en kısa zamanda sizlere iadeli taahhütlü olarak ulaştırılacaktır.
Sonuç olarak ödemelerinizi yapacağınız tarih sizlere bildirilecektir.
 
Saygılarımızla.
 
22.09.2021
 
Yönetim Kurulu