BAYRAM MESAJI TEMMUZ 2020

Değerli Ortaklarımız,
            Yönetim kurulumuz 29 Mart 2017 tarihinde yapılan 2016 yılı seçimli olağan genel kurulda  sizlerden aldığı yetki ile göreve başlamış ve üç yıllık görev süresini tamamlamıştır.
            Bildiğiniz üzere 17 Nisan 2020 de yapacağımız 2019 yılı seçimli olağan genel kurulu ile yeni seçilecek yönetim kurulu göreve başlayacaktı. Ancak bütün dünyayı ilgilendiren Covid-19 salgını nedeniyle ülkece alınan kararlar doğrultusunda yapacağımız genel kurul ileri bir tarihe ertelenmişti.
            Planladığımız genel kurulumuzu yapabilseydik, inşaatların hızlandırılması, kooperatif aidatları ve aidat ödemelerini yapmayanlar konusunda önemli kararlar alacak, kooperatif finansmanı ve  en uygun ödeme modellerini görüşerek karara bağlayacak yeni aidatlarımızı belirleyecektik.  
             Ertelenen genel kurulumuzu mevzuat gereği en erken Eylül 2020 ikinci haftasında salgın nedeniyle erteleme olmazsa yapabileceğiz.
               Salgın nedeniyle yaklaşık altı aylık bu belirsiz zaman dilimi inşaatlarımızın hızını olumsuz etkilemiştir. Her şeye rağmen bütün gayretimizle sizlerden toplayabildiğimiz mevcut altı bin liralık aidatlarla inşaatlarımıza devam etmekteyiz. 
            14 Ağustos Cuma saat 17.00 da SATSO binasında bir toplantı yapacağız. İnşaatlarımızın geleceğini, en uygun maliyette ve zamanında bitirilebilmesini ilgilendiren bu toplantıya bütün üyelerimizin katılmasını bekliyoruz. Yapacağımız bu toplantı, genel kurul öncesi alacağımız kararların belirlenmesi açısından çok önemli bir toplantı olacaktır.
             Bu toplantıda kooperatifimizin geldiği son durum hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Finansman konuları, kat irtifakının kurulması ve kura çekimi işlerinin ön kararlarını alacağız. Bu nedenle bütün ortaklarımızın toplantıya katılmalarını çok önemli buluyoruz.
Bu vesile ile kurban bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar esenlikler dileriz.
Saygılarımızla.    29.Temmuz.2020
 
S.S ATSO TOPLU İŞLERİ YAPI KOOPERATİFİ
             YÖNETİM KURULU