kasım 2019 bilgilendirme

Değerli Ortaklarımız,
            29 Ekim 2019 da inşaatlarımızın temel atma törenini birlikte gerçekleştirdik, katılımlarınız için teşekkür ederiz.
            Toplanan aidatlarla planladığımız nakit akışımıza uygun olarak inşaat çalışmalarımız devam etmektedir. Son blok temel betonumuz 28 Kasım 2019 da dökülmüş olacaktır. Aralık 2019 da kolon dökümleri ve kiralık alan blok temelleri dökülecektir.
            Sizlerden aldığımız yetki ile inşaat maliyetlerimizi daha aşağılara çekebilmek için arayışlarımız devam etmektedir. Bu süreç içerisinde aldığımız hizmet kalitesini yeterli bulmadığımız Pruva proje yönetimi ile iş akdimizi sonlandırmış bulunuyor ve yolumuza yeni anlaşmış bulunduğumuz EPAS Mühendislik ile devam ediyoruz. Bu arada Şantiye iş ilerlemeleri günlük olarak takip edilerek YK tarafından  raporlanmaktadır.
            Kuzeydeki parselimizle ilgili 1/5000 lik plan tadilatımız Büyükşehir belediyesince onaylamıştır. 1/1000 lik plan tadilatımızda Arifiye belediyesinden geçerek Büyükşehir onayına gönderilecektir. Böylece kuzeydeki parselimiz 10.000 m2 Sanayi parseli ve 8.189 m2 Rekreasyon alanı haline getirilmiş olacaktır.
            Bütün bu çalışmalar sizlerin aidatlarınızla gerçekleşmektedir. Düzenli ödeme yapan üyelerimize teşekkür ediyoruz. Ödemelerinizde üye isimlerinizi havale dekontlarına yazdırmanızı aidat takiplerimiz için önem taşımaktadır.
            Saygılarımızla. 27.11.2019
            S.S ATSO TOPLU İŞYERİ KOOPERATİFİ
            YÖNETİM KURULU